<< <  Prosinec 2017  > >>

Cvičení u moře v Chorvatsku 2017

4. 3. 2016 -

Pojeďte s námi na sportovní kurz k moři do chorvatského Biogradu. Zveme všechny studenty, zaměstnance a veřejnost na sportovní program, zábavu, výlety a relax v krásném Chorvatsku. Dovolená a cvičení u moře!

CVIČENÍ U MOŘE

Sportovní aktivita Cvičení u moře je týdenním sportovním pobytem u moře dle sezónního výběru v různých letoviscích Evropy.

Aktuální termín a místo pobytu pro LS 2017:

25. 8. - 2. 9. 2017 Biograd na Moru, Chorvatsko

Náplní je nepovinný sportovní program a doplňkové aktivity. Po ránu si na pobřeží zacvičíme jógu nebo pilates, odpoledne skočíme do vody na aqua fitness, v průběhu dne je možné si zahrát beach volejbal, badminton nebo tenis a večer se zapotíme při posilovacích či bojových lekcích, nebude chybět ani večerní dance. Možné jsou i doplňkové fakultativní výlety + volný program.

Ubytování pro 5 osob v luxusních 4*** montovaných chatkách s klimatizací (2 samostatné ložnice pro 2+2 os., 2 koupelny, obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem /pro 2 os./, sat TV LCD, velká terasa s posezením, elektrický gril,...)

Stravování vlastní (vybavená kuchyňka - lednice, mrazák, el. gril, sporák, trouba, mikrovlnka, nádobí, rychlovarná konvice,...).
Kemp disponuje obchody potravin, restauracemi, Café bary, stánky se zeleninou a ovocem, směnárnou, prádelnou, sportovními hřišti, provozuje animační programy a vodní sporty... Nedaleké historické městečko Biograd je cestou podél moře cca 2 km. Ve městě je trh s čerstvým ovocem a zeleninou, rybami, sýry, apod., spousta obchodů, zábava,...

Doprava autobusem (klimatizace, WC, café).

Předpokládaná cena pro jednu osobu: v případě 4 osob na chatce 5.950 Kč, 5 osob na chatce 5.450 Kč.
Cena zahrnuje 7x ubytování, autobusovou dopravu, sportovní program, služby delegáta, pobytovou taxu, pojištění CK proti úpadku, ložní prádlo. Doporučuji soukromě zařídit cestovní zdravotní připojištění.

Nevratná záloha 2 000 Kč do konce května, doplatek do konce června. V případě, že se kurzu nebudete moci zúčastnit, je potřeba za sebe sehnat náhradu. Akce se uskuteční při min. účasti 20 osob.

Přihlášení do 31. 5. 2017 na emailu karolina.jarosova@mendelu.cz.