<< <  Červenec 2018  > >>
PoÚtStČtSoNe
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Chcete
sportovat
na MENDELU?

PAK JSTE TU SPRÁVNĚ!


Informace pro studenty

Informace pro zaměstnance

Úspěchy MENDELU na ČAH 2018 v Brně

25. 6. 2018 -

Na letošních ČAH se sportovci MENDELU umístili svými výsledky na krásném 12. místě z celkového počtu 47 vysokých škol!

Celkem naše univerzita získala 22 medailí!


Na letošních ČAH v Brně naše univerzita získala 20 medailí!

Z toho: 9 zlatých, 9 stříbrných a 4 bronzové...

Nejúspěšnějším sportovcem MENDELU se letos na ČAH stává Jakub Tobiáš s celkovým počtem 11 získaných medailí:

5 zlatých
5 stříbrných
1 bronz

Zlato: 50m prsa, 100 polohový závod, 400 kraul, 100 prsa, 200 polohový závod

Stříbro: 200m BF ploutve, 50m znak, štafety: 4 x 50m polohový závod muži, 4 x 50m volný způsob mix a 4 x 50m polohový závod mix

Bronz: 100 motýl

 

O další historický úspěch se postarali volejbalisté MENDELU, kteří skončili v sestavě: Slaven Arežina, Roman Havlík, Aleš Kala, Pavel Koukal, Jakub Lžičař, Adam Malášek, Jakub Olšar a
Alisher Turganaliyev na nádherném 2. místě!

 

Dalšími medailisty letošních her jsou:

Filip Dittrich - Atletika - skok daleký 1. místo
                                         trojskok 3. místo
Eliška Kutrová - Atletika - běh na 1500 m - 2. místo
                                              běh na 800 m - 2. místo

Anna Mašlaňová - kuželky - 1. místo

Sabina Forstová – karate – 2. místo kumite do 61kg
                                              3. místo kata

Veronika Zamazalová - Plavání - 100 m prsa - 1. místo
                                            Plavání - 50 m prsa - 1. místo
                                            Plavání - 100 m polohový z. - 3. místo
                                            Plavání - 2.místo ve štafetě 4 x 50m volný způsob mix
                                            Plavání - 2. místo ve štafetě 4 x 50m polohový závod mix

Martin Hořava - plavání - 2. místo ve štafetě 4 x 50m polohový závod mix, 2. místo ve štafetě 4 x 50m polohový závod muži

Petra Šťastná - plavání - 2. místo ve štafetě 4 x 50m polohový závod mix, 2.místo ve štafetě 4 x 50m volný způsob mix

Matěj Vobořil - plavání - 2. místo ve štafetě 4 x 50m polohový závod muži, 2.místo ve štafetě 4 x 50m volný způsob mix

Petr Kodýtek - plavání - 2. místo ve štafetě 4 x 50m polohový závod muži