Sportovní aktivity v Lednici

Letní semestr 2019

• Studenti z Lednice, kteří mají zájem o sport pod hlavičkou CSA,  si v UISu zaregistrují a pak zapíší sportovní aktivitu s názvem "Sportovní aktivita v Lednici".
  • Registrace a zápis probíhá stejně jako do jiných předmětů a sportovních aktivit (více zde).
  • Po oficiální registraci a zápise v UIS následuje ještě osobní zápis přímo v hodině TV v Lednici, kterou bude chtít student navštěvovat.
  • Dle rozhodnutí rektora 18/2012 má student nárok na 2 sportovní aktivity zdarma v rámci bakalářského a 2 v rámci magisterského studia. Pokud je "Sportovní aktivita v Lednici" již  3. či další sportovní aktivitou, student přispívá částkou 35 Kč/hod. Tato částka se platí v součtu na celý semestr, tedy 12 týdnů x 35 Kč = 420 Kč.
  • Studenti z Lednice, kteří již spadají do placené sportovní aktivity, obdrží po ukončení všech zápisů informaci o platbě e-mailem uvedeným v UISu (prosím zkontrolovat).
  • Způsob provedení platby za sportovní aktivity:

Studenti kontaktují sekretářku Zuzanu Podneckou: zuzana.podnecka@mendelu.cz, a požádají o nastavení platby v UIS v sekci Financování studia.
    Po nastavení je poté možné platbu provést.

• Sportovní aktivity probíhají zde: Základní škola Lednice, Břeclavská 510
  • Zahájení výuky sportovních aktivit je 18.2.2019.

Nabídka sportovních aktivit:

• volejbal
  • florbal
  • posilovna
  • rope skipping
  • bosu
  • kruhový trénink

Rozvrh sportovních aktivit pro LS 2019

(Jedná se o sporty zahrnuté v rámci sportovní aktivity: "Sportovní aktivity Lednice")

17 -1818 - 19
Pondělí velká tělocvična   VOLEJBAL (18:00 - 19:30)
malá tělocvična   ROPE SKIPPING + bosu
Úterý velká tělocvična
malá tělocvična
Středa velká tělocvična FLORBAL FLORBAL
malá tělocvična   KRUHOVÝ TRÉNINK

POSILOVNA - důležité informace pro zájemce o cvičení v posilovně na kolejích:

Posilovna není zahrnuta v rámci sportů CSA! Proto za možnost posilovnu navštěvovat je třeba zaplatit poplatek, viz informace dále.

V pondělí 18.2.2019 v 19:30 hod se zájemci o posilování dostaví přímo do posilovny, kde se zaregistrují, podepíší bezpečnost a zaplatí členský příspěvek 200 Kč VSK (Vysokoškolský klub). Po zapsání a uhrazení poplatku je možné posilovnu navštěvovat.

Sport pro studenty kombinovaného studia:

• POSILOVNA na kolejích (zájemci kontaktují Bc. Zuzanu Podneckou, email zuzana.podnecka@mendelu.cz ).
  • TENIS na venkovním kurtu (cena 50,-Kč/hod, zájemci kontaktují vyučující PaedDr. Světlanu Klimovičovou, tel.723 747 002, email: svetlana@klim.cz).

<< <  Březen 2019  > >>