<< <  Leden 2018  > >>

Agroturistika a sport na venkově

Formou blokové výuky (intenzivního kurzu) se studenti přímo v terénu seznámí se širokou škálou aktivit spojených s agroturistikou a využitím sportovních aktivit s relaxací na venkově. Výuka navazuje na předměty Agroturistika, Agroturistika speciální a Tělesná výchova. Studenti tímto předmětem získají v návaznosti na předchozí předměty ucelený přehled o všech možnostech provozování agroturistiky a poskytování služeb v tomto odvětví včetně praktického vyzkoušení jednotlivých aktivit a mohou je využít pro vybudování vlastního agroturistického provozu. Sportovní aktivity jsou garantovány Centrem sportovních aktivit, agroturistická část Ústavem chovu a šlechtění zvířat, Oddělením chovu koní a agroturistiky.

Obsah předmětu:

a. Výukový blok vodácké turistiky
b. Výukový blok cykloturistiky
c. Výukový blok pěší turistiky
d. Výukový blok relaxačních cvičení
e. Výukový blok agroturistických zařízení
f. Výukový blok turistiky na koních