PCU Games v Antverpách

2. 5. 2019

Ve dnech 23.- 26.4.2019 se Mendelova univerzita zúčastnila mezinárodních sportovních her PCU Games.

Celkem se her zúčastnilo 28 univerzit ze 16 zemí světa ve 3 sportovních odvětvích volejbal, basketbal, futsal a to v kategoriích muži, ženy.

Mendelovu univerzitu reprezentovali studenti ve volejbale mužů, volejbale žen a futsalu mužů.

Nejlepšího výsledku a medaili pro nás vybojoval tým volejbalistů mužů, kteří získali v těžké konkurenci nádherné 2. místo.

Také tým futsalistů bojoval o 3. místo, nakonec ale podlehl v tvrdém souboji a přiváží si bramborovou medaili. Volejbalistky ženy se bohužel střetly v základní skupině s nejtěžšími soupeřkami celého turnaje a tudíž si na případnou medaili budou muset počkat do dalšího ročníku PCU Games.