Sportování na MENDELU

Sportovní aktivity pro studenty

Sportovní aktivity v UIS

KREDITY za SPORTOVNÍ AKTIVITU.
Studenti mohou zístat  až 2 kredit za sportovní aktivity!

Podmínky získání kreditu:

-  Kredit lze získat pouze v aktuálním semestru.
-  Student si zapíše v UISu "sportovní aktivitu" s názvem Sport - kredit, případně při splnění sport - kredit si zapíše sport - kredit 2.
Prerekvizitou (povinností) je současné zapsání minimálně 1 běžné sportovní aktivity (nepočítá se posilovna)
Maximálně lze získat 2 kredit za celé studium!

Zahájení sportovních aktivit v týdnu od 19.2. 2024  určeny pro všechny studenty Mendelovy univerzity registrace a zápis probíhá v UIS 3 sportovní aktivity zdarma v rámci bakalářského a 2 v rámci magisterského studia.

V případě 4.u Bc. a 3.NMgr. a další sportovní aktivity student přispívá částkou 45 Kč/hod/sportovní aktivitu. Tato částka se platí v součtu na celý semestr, tedy 12 týdnů x 45 Kč = 540 Kč (Posilovna - 750 Kč) a není ji možné ponížit o neabsolvované hodiny.

Způsob provedení platby za sportovní aktivity:

Studenti kontaktují sekretářku Zuzanu Podneckou: zuzana.podnecka@mendelu.cz, a požádají o nastavení platby v UIS v sekci Financování studia.
Po nastavení je poté možné platbu provést.

REGISTRACE A ZÁPIS

Doplňkové sporty

Zahájení doplňkových sportů od 19.2. 2024 určeny nejen pro studenty, ale také pro zaměstnance MENDELU a pro širokou veřejnost probíhají v jiném režimu než sportovní aktivity v UIS.

Tyto sporty se nezapočítávají do dotace na bezplatnou sportovní aktivitu: student si výběrem z doplňkových sportů neodčerpává ze 2 sportovních aktivit zdarma v rámci bakalářského a 2 v rámci magisterského studia.

PŘIHLÁŠENÍ

Sportovní kurzy

Informace o kurzech ZDE

Cyklokurz