Poplatky za sportovní aktivity v UIS

• Dle rozhodnutí rektora 18/2012 má student nárok na 2 sportovní aktivity zdarma v rámci bakalářského a 2 v rámci magisterského studia.
  • V případě 3. a další sportovní aktivity student přispívá částkou 35 Kč/hod/sportovní aktivitu. Tato částka se platí v součtu na celý semestr, tedy 12 týdnů x 35 Kč = 420 Kč a není ji možné ponížit o neabsolvované hodiny!
  • Za celé studium lze absolvovat libovolné množství sportovních aktivit. Aktivity lze zapisovat opakovaně v každém dalším semestru.
  • Informace o úhradě poplatku za sportovní aktivity v UIS budou po zpracování zápisu sportovních aktivit zaslány těm studentům, kterých se již poplatek týká, e-mailem. Prosím zkontrolujte si správnost vašeho e-mailu v UISu, aby Vám tato informace přišla.
  • Způsob provedení platby za sportovní aktivity:

Studenti kontaktují sekretářku Zuzanu Podneckou: zuzana.podnecka@mendelu.cz, a požádají o nastavení platby v UIS v sekci Financování studia.
    Po nastavení je poté možné platbu provést.

• V případě neuhrazeného poplatku Vám nebude v UISu uděleno ukončení sportovní aktivity, které je nezbytné pro možnost postoupení ke státním zkouškám...

Pokladní hodiny

pondělí