Kondiční a posilovací cvičení

Zaměření: Cílem je rozšiřování a zkvalitňování pohybových návyků, zvyšování fyzické výkonnosti, rozvoj pohybových schopností, rozvoj psychických schopností, pochopení úlohy tělesné výchovy jako prostředku rozvoje osobnosti a zdraví, jako prostředku regenerace tělesných a duševních sil.

Obsah: Individuální cvičení v posilovně, zvládnutí základních znalostí o posilování a bodystylingu. Studenti využívají posilovací věže, stroje a činky a další posilovací pomůcky.

Kondiční a posilovací cvičení probíhat v posilovně areálu CSA, Jana Babáka 5, Brno.

Studenti se při zápisech v UIS zapíší do nabídnutého termínu, ale návštěvy posilovny pak realizují kdykoli v časy uvedené v poznámce rozvrhové akce. Do posilovny lze chodit vícekrát v týdnu.

S sebou pevnou sportovní obuv do tělocvičny, sportovní oděv, ručník, pití.

Poplatek 750 Kč na semestr.