Sportovní aktivity v UIS

Nabídka sportovních aktivit v UIS

Zahájení sportovních aktivit v týdnu od 19.2. 2024

určeny pro všechny studenty Mendelovy univerzity

registrace a zápis probíhá v UIS

3 sportovní aktivity zdarma v rámci bakalářského a 2 v rámci magisterského studia.

V případě 4.u Bc. a 3.NMgr. a další sportovní aktivity student přispívá částkou 45 Kč/hod/sportovní aktivitu. Tato částka se platí v součtu na celý semestr, tedy 12 týdnů x 45 Kč = 540 Kč (Posilovna - 750 Kč) a není ji možné ponížit o neabsolvované hodiny!

REGISTRACE A ZÁPIS

POPLATKY  za sportovní aktivity V UIS

veškeré informace csa@mendelu.cz

Aktuální nabídka sportů:

Sportovní aktivita
Aqua aerobic
Agroturistika a sport na venkově *
Badminton
Volejbal začátečníci
Volejbal pokročilí
Sportovní aktivity Lednice

*vypsáno pouze v letním semestru